Květen 2008


Photo shoot Garryho

3. května 2008 v 20:23 Sirius Black - Gary Oldman
Tohle, že je Sirius? Vypadá hrozně... x( Už hold stárne.

Životopis Siriuse Blacka

3. května 2008 v 20:18 Sirius Black - Gary Oldman
Sirius Black se narodil v roce 1960, jako čistokrevný kouzelník a starší ze dvou bratrů (jeho bratr - Regulus Black). Než nastoupil do Bradavic, vyrůstal v Blackově rodinném domě v Londýně - Grimmauldovo náměstí 12. Sestry Blackovy - Bellatrix Blacková Lestrangeová, Andromeda Blacková Tonksová a Narcissa Blacková Malfoyová - jsou jeho sestřenice a přes ně jejich děti Nymfadora Tonksová a Draco Malfoy. Artur Weasley je Siriusův bratranec z druhého kolena a Molly Weasleyová něco jako jeho sestřenice.

Siriusovi rodiče byli zuřivě pro čistou krev, sami nebyli Smrtijedi, ale podporovali Voldemortovy vize o čistotě Kouzelnické rasy. Upřednostňovali jejich mladšího syna, Reguluse, který sdílel jejich názory; Sirius byl něco jako rebel už od dětství. Byl zařazen do Nebelvíru, přestože pro jeho rodinu byl tradiční Zmijozel. A potom jako dospělý s odměnou 10 000 Galeonů na jeho hlavu. Měl chuť dělat neplechy; strávil hodně svého času po škole se svým nejlepším přítelem Jamesem Potterem, který mu byl bratrem více než Regulus. Také tvořil pevné kamarádské pouto s Remusem Lupinem. Jeho kamarád byl i Petr Pettigrew, který zradil Jamese, a nenáviděl Severuse Snapea. Tato nenávist prostoupila celý jejich život.

Percy Weasley - Chris Rankin

3. května 2008 v 20:06
Jméno: Christopher William Rankin "Chris Rankin"
Datum narození: 8. listopad 1983
Místo narození: Auckland, Nový Zéland
Výška: 177 cm

Jak hodně čteš nebo sleduješ Harryho Pottera?

3. května 2008 v 19:42 Ankety
Jak hodně čteš nebo sleduješ Harryho Pottera?
Já jsem teda zhruba na tý první odpovědí a to, že knížky čtu pořád dokola a filmy znám nazpamět. Ale, teď hned jak dočtu sedmičku, musím si dát trochu pauzu... Už mě to tolik nebaví... a to bych dělat neměla, pořád to "sjíždět" dokola. Takhle jsem si už třeba znechutila film Shrek, viděla jsem ho tolikrát, že si ten film už ani nemusim pouštět... Obrázek “http://www.kolobok.us/smiles/icq/biggrin.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Takže klikni na celý článek, nebo na komentáře, aby si mohl/a hlasovat.

Jak vypadá Potterofilka?

3. května 2008 v 19:25 Fotky
Když se tu tak rozhlížim, zjišťuji, že tu vlastně nemám žádné fotky... Tak to musím hned napravit!
Nejsem hezká a rozhodně si to o sobě nemyslím! Někdo může říct, že si to o sobě musím myslet, když jenom tak dávám svoje fotky na svůj blog. Ne, já to dělám kvůli vám, aby jste věděli kdo tenhle blog vůbec vlastní, je to zvláštní, třeba si mě představujete úplně jinak... a proto to dělám.
Zkus se teď zamyslet, jak asi můžu vypadat?
Teď klikni na celý článek.
Představoval/a jsi si mě tak?
Ať žije fantazie.
Já teda osobně, jsem ráda když vím, kdo nějaký blog vlastní.

3.května 2008

3. května 2008 v 19:02 | Janička |  Deníček
Ahoj moťouškové... Obrázek “http://www.kolobok.us/smiles/icq/biggrin.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Takový oslovení, och! Obrázek “http://www.kolobok.us/smiles/icq/biggrin.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Achjo, dneska se fakt nudim a tak sem si řekla, že bych sem zase něco málo měla přidat. Děsně mě mrzí, že sem chodí tak málo lidí a, že sem chodim tak málo já! Takže když se tak nudim, pokusim se to trochu oživit. Přidělám nějaký ty rozcestníky, obejdu starý SB a pokusim se sehnat třeba daší. Obejdu pár blogů o Harrym Potterovi, napíšu komenty, to by bylo, aby sem lidi nechodili. Vždyť je to tu náhodou docela fajn, ne?
Jestli jsi náhodný kolemjdoucí, máš taky blog o HP a líbí se ti tu:
Chceš sprátelit? Docela bych uvítala nějaké vážně věrné esbéčka, kteří píší komentář ke každému článku. Já sice taková nejsem, ale někdo je tak poctivý, že to dělá. A já bych toho člověka asi samou láskou sežrala! Obrázek “http://www.kolobok.us/smiles/icq/biggrin.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Takže zase konec keců a šup na potterofilku Obrázek “http://www.kolobok.us/smiles/icq/biggrin.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Každý komentář mě potěší, prosím bez reklam!

Tichošlápek a James

2. května 2008 v 16:40 | Janička |  Kreslený obrázky
Jamesovy nebo Siriusovy balící techniky? Těžko říct, každopádně Tichošlápek vypadá jak pes Jamese, ne? Ale Siriusovi nemuselo být zrovna nepříjemné, když se mazlil jako pejsek s nějakou hezkou slečnou xD


Desing 4.

2. května 2008 v 16:18 | Janička |  Desingy
Vim, že bych zvládla udělat i lepší desing, ale poslední dobou nemám náladu už ani na ty desingy... Achjo, ta puberta...
Popis: Zelený desing s Fredem a Georgem při Famfrpálu...
Od: 2.května

The Weasleys

1. května 2008 v 19:37 | Janička |  Ginny - Bonnie Wright
Povedené, že?

Role R.A.B obsazena!

1. května 2008 v 19:34 | Janička |  Film- Princ dvojí krve
  • Do role bratra Siriuse Blacka tj. Regulus Black byl podle všeho vybrán TOM MOORCROFT.
  • Regulus byl Siriusovým mladším bratrem a narozdíl od Siriuse chodil do Zmijozelu.
  • Byl smrtijedem, rozluštil tajemství viteálů a jeden se také pokusil zničit.
Fotky ↓

Avatary

1. května 2008 v 19:27 | Janička |  Fotky a obrázky
Tychle ty obrázky jsem si poslední dobou hodně oblíbila do psaní článků na Jančiky blogu a avatary s Harrym Potterem, jsou dokonce úplně dokonalý x)

1.května

1. května 2008 v 19:01 | Janička |  Deníček
Jsem tady, vím ,že tady je fakt všechno takový... divný.
Lidi sem moc nechodí a já sem taky moc nechodím. Omlouvám se, ale je to asi tím ,že je tohle blog o Harrym, teď třeba nikde nevidím žádné novinky o Harrym Potterovi, tak ani nemám co přidávat. Doufám, že až přijde čas, kdy půjde do kin Princ dvojí krve, začně zase Potterománie, protože jestli tohle znamená konec Harryho Pottera... To snad ne. Já Harryho čtu pořád dál, ale zjišťuju, že už mě to taky moc nebaví. Chce to něco novýho... Knížka už asi bohužel nebude, tak jenom nedočkavě čekám na film.
Blog pozastavovat nebudu, nemá to cenu. Prostě to nechám tak jak to je. Prostě článek jednou za svatýho Dyndy...
K povídkám:
Musím se přiznat, že nad tím teď už vůbec nepřemýšlím. Byl čas kdy jsem ve škole, venku, před usnutím, přemýšlela o dalších osudech Jane Vopálové... Teď na to nemám nějak čas, ani náladu. Mám teď dost starostí a nevyřešených problémů, každopádně kapitolky zase budou! Možná bych už konečně mohla pracovat na povídce Pod Maskou... Vím, že jsem Keu možná trochu zklamala, já jsem hlavně asi zklamala sama sebe...
Žiju na blogu: janciky.blog.cz
Pokud chcete, můžete si tam přečíst vše o mém dosavadním žití a tak... taky tam mám popsanou celou školu v přírodě...
Mám teď takové divné neutrální depkové období.
Budu se snažit, tady alespoň vytvořit nějaký nový desing, upravit menu, dát sem nějaké fotky a třeba i rozcestníky herců a pak se uvidí, jestli budou nápady, nebo jestli bude nálada na nějakou tu povídku...
Achjo, jsem hrozná. Přiznávám to. Ale nikdo po mé povídce nějak neprahne, kromě Key, která mě stálě přemlouvá k tomu abych začala s "Pod Maskou"
Snad se k tomu někdy dokopám...

Pár neoficiálních foteček

1. května 2008 v 18:41 | Janička |  Film- Princ dvojí krve
Daniel- Harry ↓
Rupert- Ron ↓
Emma- Hermiona ↓