Září 2008

Další z mých pokusů vrátit se...

3. září 2008 v 15:58 | Janička |  Deníček

Další z mých pokusů znovu se zabrat do tohodle blogu.
Před rokem jsem se zamilovala do Harryho Pottera a rozhodla se, že budu psát povídku Jane Vopálové, bylo to o prázdninách. Nebudu vás nudit už svým starým ohraným příběhem, jak jsem se do Harryho zbláznila. Prostě mě jenom napadlo, abych se k psaní zase vrátila. Vždyť tím se chci živit! Vždyť je to můj jedinej opravdovej koníček! Tak proč ho zanedbávat? Vím, že teď to bude ve škole opravdu hodně studácké a budu se potřebovat učit na vysvědčení, abych se dostana na střední bez zkoušek, po případě se budu muset učit na přijímačky. Ale stejně mi to stojí za to, protože kdy jindy? Na střední už čas mít nebudu vůbec.
Nebudu vám slibovat nesliïbitelné a pochopím, že už teď nebudu mít na blogu žádné návštěvníky, protože svoje SB jsem nikdy poctivě neobíhala a nikdy jsem neměla někoho, kdo by byl opravdu takový, aby psal komentáře ke každému článku který napíšu, jako mám třeba na janciky.blog.cz. To ale vůbec neni výčitka!
Chci se vrátit ke psaní, chci se zase vrátit k Harrymu. Vždyť za chvíli bude přemiéra šestého filmu! A tak bych se do psaní povídek měla pustit ještě teď, aby to vůbec někoho zajímalo, jenže před tím, než lidi na Harryho Pottera zapomenou úplně. A taky ještě předtím, než už nebudu do Harryho tak žhavá jako dřív. Snad to nikdy nenastane ovšem. =)
Mám v plánu napsat nějaké kapitolky povídek a nějaké články o Harrym předpřipravim.
Dneska jsem jenom udělala nový design a napsala tenhle článek. Pokusím se v nejbližší době, dát si dohromady zase fakta o Jane Vopálové a začít konečně zase psát. Taky se pokusím starší povídky poupravit, aby byli vůbec k přečtení.
Desing jsem zvolila schálně úplně o něčem jiném, než je tématiky HP, protože se budu snažit psát víc povídky, než dávat sem články o HP. Ale nezaručuju... =D
Takže zatím ahoj.