Září 2009

Všechny tři trailery dohromady... WoW! <3

16. září 2009 v 23:31 | Potterofilka |  Nový měsíc- film
TY KRÁVO... Tak jako... nemám slov. Husí kůže po celým těle, oči někde na klávesnici... a slina dlouhá dva metry... :D Sakra, nedočkám se toho asi.Nejlepší scény z new moon, elipse a breaking dawn

3. září 2009 v 16:40 | Potterofilka |  Twlight- Filmy
1. Svatba
To je to hlavní, k čemu spěla celá Twilight sága. Svatba Edwarda a Belly. Konečně spolu budou moci být celou věčnost. Konečně může být Bella upír. Svatba sama o sobě je sice krátká, ale krásná a natočená bude vypadat skvěle..

2. Stan
Co se stane, když jste nejdůležitější člověk na světě pro upíra i vlkodlaka? Oba dva kvůli vám vynechají boj mezi zlými upíry a dobrými upíry, aby vás ochránili ve stanu daleko od nebezpečí. Ale co uděláte, když je to uprostřed zimy a jediná možnost, jak si udržet tělesnou teplotu, je spát v náruči horkého vlkodlaka u nej ve spacáku? A váš přítel upír umí číst myšlenky vlkodlaka, který myslí na věci, co by s vámi chtěl dělat?

3. Skok z útesu
Znovu, pokud jste sledovali novinky o New Moon, jistě jste slyšeli o skoku z útesu. Chris Weitz prozradil, že k tomu byly použity speciální efekty, aby Bellin skok vypadal tak opravdově, jak jen to je možné.

4. Jacob si najde přítelkyni

Chudák Jacob. Po tom všem, po tom, co chtěl Bellu dlouhé tři knížky, to vypadá, že si žádnou dívku snů nenajde. Ale potom, v Breaking Dawn, uvidí poprvé Renesme, dceru Belly a Edwarda, jak napsala Stephenie Meyer: "Gravitace už nedržela Jacoba na místě, kde stál. Drželo ho malé děvčátko v náručí blonďaté upírky.

5. Shledání Belly a Edwarda v Itálii

Po Edwardově nepřítomnosti téměř v celém filmu, se s ním čtenáři zoufale chtějí setkat. Snad víc než sama Bella. Pro ty z vás, kteří jste tuto scénu neviděli na Comic Conu a nesledovali bulvár, zatímco se scény v Evropě natáčely, musím vás ujistit, že nemáte ani ponětí, jak impozatní jejich shledání je.

Nová fotka z New moon ♥

1. září 2009 v 14:08 | Potterofilka |  Nový měsíc- film
Zdroj: facebook.com