Listopad 2009

Fakta o New moon v bodech:

19. listopadu 2009 v 15:00 | Potterofilka |  Nový měsíc- film
Tento článek shrnuje fakta kolem New Moon odhalená na letošním Comic Conu.

1. Summit Entertainment zná své publikum, o čemž svědčí dvě na Comic Conu uvedené scény. Ať Team Edward nebo Team Jacob, byli tu pro nás oba bez košile. Kdo by chtěl vidět narozeninovou party nebo skok z útesu, když mohl poprvé shlédnout nahou hruď Jacoba Blacka při seskakování z motorky, aby se sklonil ke skoro slintající Belle? Nebo sledovat Bellu závodící s časem, aby zabránila Edwardovi vstoupit do denního světla? Byl to úžasný pohled, vidět Bellu ve zpomaleném záběru.

2. Režisér Chris Weitz využil hodně dialogů přímo z knihy. To byl jeden z hlavních bodů sporu z Twilight, kde scénáristka Melissa Rosenberg citovala přímo z knihy - s různými výsledky. ("A tak se lev zamiloval do jehňátka", při které ne-fanoušci tiše sténali.) V obou scénách uvedených na Comic Conu, byla většina dialogů převzata ze stránek New Moon a natočená tak podrobně, jak jsme si představovali.


3. Taylor Lautner patří mezi k tisku přátelské celebrity New Moon. V porovnání s jeho spolupracovníky Kristen Stewart a Robertem Pattinsonem, Lautner srší mladickým elánem a nadšením (čti: není ještě tak vyčerpaný) a dělá tuhle tiskovku, s porovnám s tou k Twilight, energičtější. Usazen mezi Stewart a Pattinsona na čtvrteční ranní tiskové konferenci, Lautner vypadal uvolněný i když se jeho kolegové sotva vlekli. Chci říct, viděli jste taneční video z dob Žraločáka?


4. Kristen Stewart ví, že Bella je hlavní postavou v New Moon. Kritici, podle kterých byla Bella na Edwardovi v prvním filmu až nezdravě závislá, nebo dokonce, že jeho chování hraničilo s pronásledováním, se pravděpodobně zabaví jejími psychickými problémy v pokračování. Až tyhle kritiky přijdou, Stewart je připravena. "Je to velmi emotivní film," řekla novinářům. "To je jeden velký rozdíl. Tento film není o objevování nebo zamilování se, což jsou typy intenzivních emocí, ale taky jsou tam pro ni nízké a vysoké body. (asi myšleno ve smyslu, že to s ní jde nahoru dolů) V podstatě je to šíleně depresivní."


5. O rok později, život Kristen Stewart je bláznivý a její odpovědi stejně tak zahořklé, jak byly v průběhu Twilight. Twilight změnil život svých hvězd v neustály mediální cirkus, včetně fanoušků a křiku. Na otázku, jestli se jim život změnil s pokračováním na obzoru, Lautner řekl, že teď je "opravdu, ale opravdu zaneprázdněn" a Pattinson poznamenal, že doufá, že půjde ulicí a nikdo ho nezaznamená. Stewart dodala, že její život se změnil hlavně stylově: "Ostříhala jsem si vlasy."


Už se to blíží... už jen pár dní.... mám lístek na premiéru! ♥

16. listopadu 2009 v 21:15 | Potterofilka |  Nový měsíc- film
Je to tady! Ano! Už jen pár dní!
Taky se vám teď zrychluje dech? Potíte se? Špatně se vám dýchá? Točí se vám hlava?
Taky se tak neskutečně těšíte?
Já jsem úplně šílená... vždycky když si na to vzpomenu, úplně se mi to v žaludku obrátí vzhůru nohama (může mít žaludek nohy? :D) a mám chuť ječet... :D
Dneska jsem si koupila lístek na premiéru! Mám ho! Ano!
Ve čtvrtek 26.11.2009 v 00:01 ve Village Cinemas na Černém Mostě! Ano, už to mám tady černé na bílém! :D
Och, lidi... já se tak těšim... :D Úplně se třesu. :D
P.S. Kdybyste náhodou bydleli v Praze a měli jste chuť vidět Stmívání a Nový měsíc najednou, můžete přijet na Černý Most. Dávají "Double Twilight". Oba dva filmy za sebou. Já na to ale nejdu. Musím na to jít o půlnoci. :D Aby to mělo ten efekt. :