Fakta o New moon v bodech:

19. listopadu 2009 v 15:00 | Potterofilka |  Nový měsíc- film
Tento článek shrnuje fakta kolem New Moon odhalená na letošním Comic Conu.

1. Summit Entertainment zná své publikum, o čemž svědčí dvě na Comic Conu uvedené scény. Ať Team Edward nebo Team Jacob, byli tu pro nás oba bez košile. Kdo by chtěl vidět narozeninovou party nebo skok z útesu, když mohl poprvé shlédnout nahou hruď Jacoba Blacka při seskakování z motorky, aby se sklonil ke skoro slintající Belle? Nebo sledovat Bellu závodící s časem, aby zabránila Edwardovi vstoupit do denního světla? Byl to úžasný pohled, vidět Bellu ve zpomaleném záběru.

2. Režisér Chris Weitz využil hodně dialogů přímo z knihy. To byl jeden z hlavních bodů sporu z Twilight, kde scénáristka Melissa Rosenberg citovala přímo z knihy - s různými výsledky. ("A tak se lev zamiloval do jehňátka", při které ne-fanoušci tiše sténali.) V obou scénách uvedených na Comic Conu, byla většina dialogů převzata ze stránek New Moon a natočená tak podrobně, jak jsme si představovali.


3. Taylor Lautner patří mezi k tisku přátelské celebrity New Moon. V porovnání s jeho spolupracovníky Kristen Stewart a Robertem Pattinsonem, Lautner srší mladickým elánem a nadšením (čti: není ještě tak vyčerpaný) a dělá tuhle tiskovku, s porovnám s tou k Twilight, energičtější. Usazen mezi Stewart a Pattinsona na čtvrteční ranní tiskové konferenci, Lautner vypadal uvolněný i když se jeho kolegové sotva vlekli. Chci říct, viděli jste taneční video z dob Žraločáka?


4. Kristen Stewart ví, že Bella je hlavní postavou v New Moon. Kritici, podle kterých byla Bella na Edwardovi v prvním filmu až nezdravě závislá, nebo dokonce, že jeho chování hraničilo s pronásledováním, se pravděpodobně zabaví jejími psychickými problémy v pokračování. Až tyhle kritiky přijdou, Stewart je připravena. "Je to velmi emotivní film," řekla novinářům. "To je jeden velký rozdíl. Tento film není o objevování nebo zamilování se, což jsou typy intenzivních emocí, ale taky jsou tam pro ni nízké a vysoké body. (asi myšleno ve smyslu, že to s ní jde nahoru dolů) V podstatě je to šíleně depresivní."


5. O rok později, život Kristen Stewart je bláznivý a její odpovědi stejně tak zahořklé, jak byly v průběhu Twilight. Twilight změnil život svých hvězd v neustály mediální cirkus, včetně fanoušků a křiku. Na otázku, jestli se jim život změnil s pokračováním na obzoru, Lautner řekl, že teď je "opravdu, ale opravdu zaneprázdněn" a Pattinson poznamenal, že doufá, že půjde ulicí a nikdo ho nezaznamená. Stewart dodala, že její život se změnil hlavně stylově: "Ostříhala jsem si vlasy."6. New Moon děti mají rádi, když jejich postavy trpí. Požádáni, aby sdělili, která scéna patři mezi jejich oblíbené, si všichni vybrali tu, kde se jejich postava s někým rozchází. "Jdu se s Bellou před dveře rozloučit a odcházím do lesa bojovat, zatímco ona si dělá starosti.," odpověděl Lautner. "Bojí se o mě. Opravdu mám rád tuto rozchodovou scénu. "
"To je i moje oblíbená scéna ve filmu," říká Stewart a její tvář se rozsvítí. "Říkáme jí rozchodová scéna, protože jí v podstatě říká, že nemohou být přáteli a promění se."
A Pattinsonova oblíbená scéna? "Myslím, že moje rozchodová scéna byla moje nejoblíbenější," řekl. "Bylo to zajímavé. Byl to rozhovor na pět stránek, který se hodně vzdaluje od nadpřirozena tohohle příběhu. Doufám, že to dodá jejich vztahu více vrstev, než tomu bylo v Twilight."


7. Kristen Stewart nemůže dočkat, až bude mít s Robem Pattinsonem dítě! (Jen si dělám srandu.) Na otázku, na natáčení jaké scény se nejvíce těší v průběhu Eclipse a Breaking Dawn, si Kristen zaspoilerovala. "Nemohu se dočkat, až budu těhotná!" zažertovala s odkazem na svoji postavu. Pattinson odpověděl: "Nemohu se dočkat, až provedu císařský řez." A Taylorova nejvíce očekávaná scéna? Ta, kde se mu dostane možnosti svléci se donaha a mazlit se s Bellou ve spacáku, přirozeně.
8. Pokud jste reagovali na ukázky z New Moon na YouTube, Chris Weitz si je pravděpodobně právě teď prohlíží. Během panelové diskuse, Weitz odhalil, že on a jeho spolupracovníci si přečetli mnoho našich ukřičených a bezdechu psaných reakcí. Dokonce přemýšlel o poskytnutí videa a sledování reakcí.


9. Twilight fanatismus byl tak silný jako celý tento rok. I když nic nemůže překonat neočekávané zvuky tisíců dívek na Twilight panelu z minulého roku - kde bylo vše uneseno upíří romancí - 2009 se tomu určitě přiblíží. A Twilighters byli lépe připraveni na výzvu získání sedadel v hale H na čtvrteční panel; pár fanoušků se nedaleko ubytovalo už dva dny dopředu, nejpozději ve středu ráno, následováni v řadě dalšími.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Fleur Fleur | Web | 21. listopadu 2009 v 11:35 | Reagovat

Nemohu se dočkat, až budu těhotná? :D:D No dobrý, takový spoiler :D ale stejně by to nečetl nikdo, kdo nezná knihy

2 Janička Janička | Web | 21. listopadu 2009 v 20:04 | Reagovat

Taky si myslim. :)

3 Jaňula a Peťula-Suzi...sbnko! Jaňula a Peťula-Suzi...sbnko! | Web | 29. listopadu 2009 v 21:41 | Reagovat

Ahojky! nevím estli ti to už Peťula psala ale myslím že ne... Takže: pozastavujeme blog, je ám to moc líto. Doufám že si nás nevyškrtneš ze seznamu... Ahoj Jaňula a Peťula-Suzi!

4 Madeleine Flowers Madeleine Flowers | Web | 19. prosince 2009 v 19:42 | Reagovat

:) Tak to je dobrý...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama