Leden 2010

Photoshoot Bonnie pro Marka Harrisona

27. ledna 2010 v 14:01 | Potterofilka |  Ginny - Bonnie Wright
V colém článku si můžete prohlídnout Photoshoot Bonnie Wright, která hraje Ginny Weasley. Jak se vám líbí? Mě na té první fotce připomíná Báru Basikovou.. :D Ale jinak jsou to vážně kvalitní fotky. :)

The Hillywood show - Parodie na Nový měsíc :D

21. ledna 2010 v 22:47 | Potterofilka |  Výbuchy smíchu

Na tohle jsem se opravdu šíleně těšila. Mají to zase perfektně vymakaný jako s prvním dílem Twilight ságy a zase se u toho náramně pobavíme a pochechtáte. Výbuchy smíchu pro fanoušky zaručeny. Dočkáte se zase i hitů s Katy Perry a teď dokonce i s P!ink. Stojí za shlédnutí! ;)

Twilight sága: Nový měsíc ♥ Moje recenze.

3. ledna 2010 v 19:35 | Potterofilka |  Nový měsíc- film


Nuže, konečně jdu na to! Že mi to ale trvalo, co? Dnes je 2.ledna 2010 a premiéra tohohle filmu byla 26.11.2009. Za tu dobu už jsem to stihla vidět čtyřikrát v kině a dvakrát doma na DVD.
Proč jsem tuhle recenzi nenapsala dřív? Jednoduše řečeno- v den premiéry (když jsem na tom byla o půlnoci v kině) jsem z toho byla tak vyšokovaná, že bych stejně asi nenapsala nic srozumitelného. A stejně ta možnost, abych se prostě ve tři hodiny ráno, když jsem se vrátila domů, sebrala a sedla si k notebooku a psala, byla nemyslitelná. Mohla jsem to napsat třikrát potom, ale vždycky jsem z toho byla tak mimo, že jsem na to prostě pořád musela myslet, ale vlastně nemyslet, abych mohla něco zplodit. Takže jsem se rozhodla, že čtyřikrát na tom být v kině asi nejspíš už vážně stačilo (i když jsem nepřekonala svůj rekord z minulého roku, kdy jsem byla na Twilight pětkrát :D ale možná je tu ještě ta možnost, že někdy s někým na to ještě půjdu, protože Míša mi to slíbila a ještě pořád nevyplnila :().
Stálo mě to jednu probdělou noc u icq, když jsem ten film stahovala z ulozto.cz. Protože jsem si samozřejmě napoprvé stáhla špatnou verzi, po tom, co jsem tady dvě hodiny seděla jako hovado.
Dala jsem play a jenom se nedočkavě třásla, až to zase uvidím… Jaké bylo moje zklamání a také nasrání, když jsem zjistila, že zvuk je posunutý asi tak o pět vteřin, takže když už dávno mluví Emmet svým normálně hlubokým hlasem, pořád ještě piští Alice! :D
Takže jsem dala další verzi a STAHUJ. Naštěstí zvuk odpovídá přesně tomu, jak herci otevírají pusou, ale kvalita je o něco nižší a taky je to ze španělského kina, takže se za začátku nedočkáte nápisu: New moon, ale luna nueva a měsíce, kdy tam Bella sedí u okna, také nejsou anglicky, ale to jsou vážně detaily.
Takže jsem se na to jednoho krásného dne vrhla, udělala si popcorn a s tužkou v ruce zapisovala všechny svoje dojmy. :D Nebyla bych to přeci , kdybych nenapsala recenzi na Nový měsíc, když i tak píšu ty svoje "recenze", (jak tomu opravdu neskromně říkám) na každou pitomost.
Asi vás to vážně nebude bavit, pokud jste ten film neviděli a hodně bych vám to zkazila, takže čekejte velkou smršť spoilerů. Ten, kdo ten film neviděl, ať si tohle prostě a jednoduše nečte, ok?
Pokusím se to napsat jako fanoušek.
Protože my známe knihu, známe film nazpaměť, řešíme hlouposti a všechno děsně přeháníme.
Nebudu vám sem psát o čem ten film je, kdo to neví, tak vlastně ani nevím, co na mým blogu dělá… :D Já sama na to mám velice zkreslený pohled, protože všechno, co se týče Stmívání mi přijde naprosto dokonalé a úžasné (i když to takové samozřejmě není).
Kdybych tenhle film měla hodnotit hvězdičkami, naprosto bez přemýšlení dám plný počet.
I když tam chyb bylo dost.
Stejně to na mě mělo ten perfektní dopad a dokonce jsem den po premiéře byla ve škole tak hotová, že jsem se musela sebrat a jít se domů prospat. :D (a teď vážně nekecám)
Pokud někdo nesouhlasí s mýma názorama, prosím-ať si ty svoje napíše do komentářů, já si je ráda přečtu. :)
Takže, začnu těmi klady, protože těch je víc a kdybyste si nejdřív přečetli negativa a ne klady, tak už by se vám potom do toho dlouhého sloupce písmenek vůbec nechtělo. :P

· Líbilo se mi, jak se ještě rychle snažili napravit to, co nestihli v Twilight.
Třeba jak zapomněli zmínit Jasperovy schopnosti- to, že umí ovládat emoce. Takže když Jasper Bellu ovlivnil, aby souhlasila s oslavou narozenin a Bella to připomněla, spokojeně jsem se zahihňala. :D