Srpen 2010


Emma Watson se ostříhala na krátko!

8. srpna 2010 v 23:25 | Potterofilka |  Emma - novinky
potterofilka.blog.cz
Tak co na to říkáte? Já bych jí teda skoro nepoznala. A připadá mi tak o deset let starší. Ale stejně jí to pořád sluší.. :)) Má prostě krásný obličej a ne každý by si to mohl dovolit.

Druhý krátký život Bree Tannerové - Konečně tady!

4. srpna 2010 v 11:36 | Potterofilka |  Stephenie Meyer
potterofilka.blog.cz
Když jsem si prohlížela filmového průvodce Zatmění, jedna stránka byla věnovaná té dlouho očekávané knize a pokračování ságy Stmívání z pohledu Bree, kočovné a divoké upírky z armády novorozených. Řekla jsem si: "Ach, kéž by to už vyšlo i u nás." a pak jsem sklouzla pohledem na plakát, který hlásal "KONEČNĚ JE TADY! NOVELA OD AUTORKY TWILIGHT!" Nemohla jsem tomu uvěřit! Jak je možné, že jsem o tom nevěděla? Že o tom nikde nebyla ani zmínka a žádní fanoušci z toho nedělali žádné fópa? Vždyť je to přece naše STMÍVÁNÍ!
300,- za 200 stran je opravdu přemrštěných, ale kdybyste hledali na internetu, našli byste jí i za zlevněných 179 Kč. Sama nevím, jestli si jí budu pořizovat, ale rozhodně se o to pokusím! :)

Velmi očekávaná novela doplňující ságu Stmívání, kterou Stephenie Meyerová napsala na popud mnoha otázek týkajících se postavy novorozené upírky Bree Tannerová, která se objevuje ve třetím díle ságy (Zatmění), podává pohled na události v životě novorozeného upíra z druhé strany, než je pohled Belly. Kniha vyjde před premiérou Zatmění, aby se fanoušci mohli seznámit s Bree a jejím životem dříve než jej uvidí ve filmu.


Autorka o své knize:

Pro mě samou je vydání této novely překvapením. Nikdy jsem totiž nezamýšlela publikovat tento příběh jako samostatnou knihu. Začala jsem ho tvořit již dávno - ještě předtím, než vyšlo Stmívaní. V té době jsem dělala úpravy na knize Zatmění a ponořena do mého upírského světa jsem často přemýšlela o novorozených upírech. Představovala jsem si jejich stránku příběhu a postupně jsem začala psát o posledních dnech dějové linie z perspektivy Bree. O tom, jaké je to být čerstvě zrozeným.
pokračování v článku