Když se film natočí přesně knížky.

22. března 2011 v 21:08 | Potterofilka |  Film- relikvie smrti
HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI: 1.ČÁST
Originální název: Harry Potter and the Deathly Hallows
Žánr: Fantasy, Dobrodružný
Hrají: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Tom Felton, Ralph Fiennes, Alan Rickman, Bonnie Wright, Helena Bonham Carter
Vlastní hodnocení: 10/10
Můj názor: Harry Potter by snad nikdy od Potterofilky jako jsem já nedostal méně bodů, než deset. Spíš bych jich přidala ještě mnohem víc.
Setkala jsem se spoustou názorů, které tvrdily, že tento díl byl nejnudnější ze všech. Musela jsem se tomu jenom smát a pak se zas vztekat, protože ač jsem se snažila, seč jsem mohla, nemohla jsem je vyvrátit. Mohla jsem všem stále dokola opakovat, že takhle přesně to podle knihy mělo být a že my, fanoušci, jsme nadmíru spokojení, marně.
Oni snad čekali Bradavice a závěrečnou bitku s Voldemortem. Tisíckrát jsem jim vysvětlovala, že to vše přijde v druhém díle. Ne, podle nich byla nuda nějaké ničení starých krámů a přemisťování se ve stanu z místa na místo… Barbaři! :D Já sama jsem si téměř slastí chrochtala, jelikož téměř vše bylo stejné jako v knížce a nic důležitého nevynechaly. Režisér se chtěl prostě zavděčit fanouškům a my jsme za to rádi. Ale na druhou stranu, mohl tam přihodit hlášku navíc, ta by rozhodně neuškodila. I když těch jsme si zase mohli dosyta užít v Princi dvojí krve.
Moc se mi líbil taneček Harryho s Hermionou, který tam byl zcela neplánovaně. Krásně graficky zpracované byly Bajky Barda Beedleho. Celé to prostředí, temno, strach, nejistota, to vše tam bylo nádherně prokreslené. Mě to tedy osobně ani trochu nezklamalo a jsem opravdu vděčná, že tento díl rozdělili, nic tím tak nevynechaly a já si mohla vychutnat každou důležitou scénu, která v knize byla. Tak a teď jen čekat na ten závěrečný díl. Nedovedu si ani představit, jak moc budu brečet a jak strašně krásně to jistě bude natočené, zahrané a zpracované. A co budeme dělat potom? Konec jedné generace, literární a kulturní události století, celosvětového fenoménu… Co bude potom?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 ...... ...... | 2. května 2011 v 18:02 | Reagovat

http://harryy.blog.cz/

2 ALÍK ALÍK | 6. srpna 2011 v 19:28 | Reagovat

no pravdu díš,ti coknihu četli filmu líp porozuměli a určitě se jim líbil,naopak ti ,co harryho znají jen z filmu,jsou ochuzeni o dost událostí a většinou k příběhu tolik nepřilnou ,já už viděla obě části a byla jsem nadšená ,líbilo se mi to ,moc,moc,
ale třeba v předchozích dílech mi chyběly
příhody skřítk dobyho a jeho přítelkyně co ráda nasosává.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama