Film- relikvie smrti

Když se film natočí přesně knížky.

22. března 2011 v 21:08 | Potterofilka
HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI: 1.ČÁST
Originální název: Harry Potter and the Deathly Hallows
Žánr: Fantasy, Dobrodružný
Hrají: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Tom Felton, Ralph Fiennes, Alan Rickman, Bonnie Wright, Helena Bonham Carter
Vlastní hodnocení: 10/10
Můj názor: Harry Potter by snad nikdy od Potterofilky jako jsem já nedostal méně bodů, než deset. Spíš bych jich přidala ještě mnohem víc.
Setkala jsem se spoustou názorů, které tvrdily, že tento díl byl nejnudnější ze všech. Musela jsem se tomu jenom smát a pak se zas vztekat, protože ač jsem se snažila, seč jsem mohla, nemohla jsem je vyvrátit. Mohla jsem všem stále dokola opakovat, že takhle přesně to podle knihy mělo být a že my, fanoušci, jsme nadmíru spokojení, marně.
Oni snad čekali Bradavice a závěrečnou bitku s Voldemortem. Tisíckrát jsem jim vysvětlovala, že to vše přijde v druhém díle. Ne, podle nich byla nuda nějaké ničení starých krámů a přemisťování se ve stanu z místa na místo… Barbaři! :D Já sama jsem si téměř slastí chrochtala, jelikož téměř vše bylo stejné jako v knížce a nic důležitého nevynechaly. Režisér se chtěl prostě zavděčit fanouškům a my jsme za to rádi. Ale na druhou stranu, mohl tam přihodit hlášku navíc, ta by rozhodně neuškodila. I když těch jsme si zase mohli dosyta užít v Princi dvojí krve.
Moc se mi líbil taneček Harryho s Hermionou, který tam byl zcela neplánovaně. Krásně graficky zpracované byly Bajky Barda Beedleho. Celé to prostředí, temno, strach, nejistota, to vše tam bylo nádherně prokreslené. Mě to tedy osobně ani trochu nezklamalo a jsem opravdu vděčná, že tento díl rozdělili, nic tím tak nevynechaly a já si mohla vychutnat každou důležitou scénu, která v knize byla. Tak a teď jen čekat na ten závěrečný díl. Nedovedu si ani představit, jak moc budu brečet a jak strašně krásně to jistě bude natočené, zahrané a zpracované. A co budeme dělat potom? Konec jedné generace, literární a kulturní události století, celosvětového fenoménu… Co bude potom?

Poslední klapka Harryho Pottera a Relikvií smrti!

22. března 2011 v 20:53 | Potterofilka
Dne 12.června 2010 byla ukončena desetiletá práce série o Harrym Potterovi a poslední natočený záběr nebyl z druhé části Relikvií, jak by se očekávalo, nýbrž z první části a sice scéna, kdy trio na ministerstvu kouzel uniká před smrtijedem Yaxleym. To nasvědčuje tomu, že se odě dvě části Relikvií natáčely současně.

Trailer na závěr celosvětového fenoménu, na filmovou událost této generace. Na Harryho Pottera a Relikvie smrti. <3

16. září 2010 v 12:23 | Potterofilka
Nedávno jsem byla v kině na filmu Kajínek a málem jsem tam vyskočila z kůže!

Největší zážitek z celé té návštěvy byl trailer na závěrečný díl Harryho Pottera a Relikvie smrti!

Jenže.. co se nestalo: Už od začátku všech reklam, prvních obrazů na plátně a tónů v reprácích, nic nepracovalo, tak jak mělo. Všechno jednoduše stále vypadávalo.

Takže, co to znamená? Že jsem viděla ten, tolik let očekávaný, trailer na Harryho Pottera s výpadky! A během těch dvou minut jsem byla asi třikrát odkázána na bílé plátno!

Teď jsem vám ale našla celý ten trailer na youtube, takže se pohodlně usaďte, hlasitost dejte na maximum, požádejte okolí, aby vás na chvilku nerušilo, rozlišení dejte na celou obrazovku a prostě si to vychutnejte.

Mrazení v zádech, zástavy dechu a bití srdce...
Tak to má vypadat.
Závěr celosvětového fenoménu. Filmová událost této generace.
To bude Harry Potter and The Deathly Hallows.

(By the way: není to ten trailer na první část, který je teď všude. Je to na obě dvě části dohromady a jsou tam obrazy, které jste určitě ještě neviděli! Tak dejte PLAY!)

1.fotka z Relikvií.

1. února 2010 v 15:00 | Potterofilka

Z natáčení Lasturové vily

16. května 2009 v 22:28 | Potterofilka
Je tu pár nových fotografií z natáčení Relikvií smrti. Ten Dobby mě trochu zarazil... Na tuhle scénu se opravdu netěšim. Ale sedmička by bez toho nebyla to pravé. Ale vypadaj docela v pohodě, na to, že právě svedli boj s Malfoyovými a Bellatrix, co? :D
Emma mi na některých fotkách vážně připomíná Kristen.

Schovávání před smrtijedy a útěk ze svatby- fotky

22. dubna 2009 v 21:32 | Potterofilka
První fotky z relikvie smrti, z tohodle můžeme soudit, že nátáčení je opravdu v plném proudu a nejspíš se dočkáme i toho, v co jsme nedoufali. Protože jak jinak by tohle mohli natočit, aniž by před tím nebyla svatba Fleur a Billa?
Prosím kopírujte se zdrojem, musela jsem každou fotku zmenšovat...
Prvních třináct fotek je ze schovávání před smrtijedy a další jsou z přemístění a útěku ze svatby.
Zajímavé, jak je to udělané... Ta Hermionina bezedná kabelka. =) Taky ty šaty jí moc sluší.
Ale v ulicích Londýna doufám, že budou natáčet hodně opatrně, protože přece jenom Harry Potter má být z dřívější doby...
No, koukněte se sami a připiště vlastní názor.

První fotky z natáčení HP 7

20. února 2009 v 19:31 | Potterofilka

Je libo nějaká ta fotka z Relikvií smrti? Spekuluje se o tom, že by toto měl být Godrikův důl, konkrétně dům Potterů po pádu Voldemorta.

Matthew mluví o Relikviích...

3. února 2009 v 16:34 | Potterofilka
Včera se Matthew Lewis, který stvárňuje popleteného Nevilla Longbottoma v Harry Potter filmech, vyjádřil o jeho scéně v druhé časti Relikvií Smrti: "O Relikviích zatím nemám žádnou svou vyzuální představu, i když jsem si už přečetl scénář. Ve skutečnosti ale vím, že scéna ke konci druhého filmu
bude úžasná. Až já jako Neville zabiju Naginiho mečem Godrika Nebelvíra, to bude pecka! Celá záverečná bitka o Bradavice bude vlastne úžasná a jsem opravdu rád, že k tomu můžu dopomoct.
Stále nemůžu uvěřit, že právě Neville udělá tak hrdinský čin."

POTVRZENO: Sedmička bude dvoudílná, režisér známý!

25. března 2008 v 13:27 | Janička
Studio Warner Bros. oficiálně sdělilo, že filmová adaptace poslední sedmé knihy s názvem Harry Potter a Relikvie smrti bude rozdělena do dvou filmů! A také zdělila kdo přesně se ujme postu režiséra.

Deathly Hallows rozdělené na 2 části? Režisér Steven Spielberg?

18. února 2008 v 20:10 | Janička
Panebože! Když sem si tohle přečetla naprosto mě to nadchlo! Anoo! Beru všema deseti! Steven Spielberg je nejlepší režisér kterýho znám, jeho filmy naprosto miluju a kdyby točil Harryho? No KONEČNĚ! A pokud to bude rozdělený na dvě části tak by to bylo jedině dobře- alespoň by tam bylo víc věcí!
Ano! O této možnosti píše britský deník The Daily Mail; sedmý film Harry Potter and the Deathly Hallows jako 2 díly, režisérem Steven Spielberg...
Více v pokračování...
UPOZORNĚNÍ: Tento článek neberte zatím vážně, jedná se o fámu a na její případné potvrzení (či vyvrácení) se čeká!


The Daily Mail pak vyjmenovává důvody tohoto rozhodnutí - důležitou roli zde samozřejmě hraje bonusový zisk z prodeje lístků (až 500 milionů liber). Dalším důvodem je závěrečná bitva Harryho (Daniel Radcliffe) s Voldemortem (Ralph Fiennes), která si zaslouží být provedena dokonale.

Článek se poté zaměří na režiséry, které Warner Bros. údajně zvažuje jako režiséry právě posledního filmu. A mezi nimi nechybí ani Oscarový Steven Spielberg!
Steven Spielberg měl natáčet už první film (Harry Potter a Kámen mudrců), ale nakonec ustoupil a film, stejně jako druhý, režíroval Chris Columbus.

Článek z The Daily Mail naleznete zde.

ph.net
 
 

Reklama