Zatmění- film

Proč mě tolik nenadchlo filmové zpracování Zatmění?

22. března 2011 v 21:10 | Potterofilka
TWILIGHT SÁGA: ZATMĚNÍ
Originální název: The Twilight saga: Eclipse
Žánr: Fantasy, Romantický
Hrají: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Laurent, Peter Facinelli, Dakota Fanning, Nikki Reed, Ashley Greene, Kellan Lutz, Jackson Rathbone
Vlastní hodnocení: 9/10
Můj názor: Ach ano, můj Twilight. Má závislost, můj život, má radost, mé všechno. Ach, jak já byla zklamaná. Neustále jsem tvrdila, že to vlastně natočili hezky, nejlépe jak mohli, a také si zatím stále stojím… ale ve své podstatě, nebylo to ono. Neměla jsem mrazení, při žádné scéně jsem nevydechla úžasem, nebrečela jsem…
Celé to bylo o souboji mezi Edwardem, upírem a Jacobem, vlkodlakem. Mezi ledem a ohněm. Šlo o vtipné scény a dialogy mezi těma dvěma rivaly. A také o historkách: té o vlkodlacích, o životě Rosalie, anebo o upířích válkách Jaspera… Záběr, kdy novorození vycházeli z vody a neměli na sobě ani kapku vody, ten byl opravdu majestátný.
Ale stejně jsem se nemohla ubránit dojmu, že to ve mně nezanechalo téměř žádné emoce. Jakmile jsem vyšla z kina, rázem jsem zapomněla, že jsem vůbec viděla třetí díl Stmívání.
Pak jsem na něj zašla ještě jednou, ale více jsem po tom netoužila… Sice jsem si ho rychle stáhla, ale za celou dobu jsem si ho nepustila a neměla chuť se pouštět do psaní složité a zdlouhavé recenze.
Ovšem soundtrack je jako vždy po všech stránkách dokonalý. Našel si okamžitě své místo v mém přehrávači, a přestože jsem si ho spokojila s jinými zážitky než se scénami ze Zatmění, miluju ho.
Na Nový měsíc, který byl pro mě naprosto vynikající a strhující, to zkrátka nemělo.

The Twilight Saga: Eclipse; Official Trailer ♥

12. března 2010 v 13:41 | Potterofilka
Je to tady. ♥

 
 

Reklama